Dane biura zweryfikowane przez nasz serwis Bilans. Biuro rachunkowe. Czapp Anna

  • Biuro rachunkowe
  • Mała księgowość
  • Pełna księgowość

Rozwijamy się dzięki zaufaniu naszych Klientów.

Biuro Rachunkowe Bilans, którego siedziba znajduje się w Wejherowie. Firma istnieje na rynku od 18 lipca 2005 roku i nieustannie cieszy się pełnym zaufaniem Klientów.Gwarantuję najwyższą jakość usług rachunkowych, opartą na wieloletnim doświadczeniu oraz fachowej wiedzy personelu.

Fachowa wiedza podatkowa

Biuro Rachunkowe Bilans prowadzone jest przeze mnie w formie jednoosobowej działalności , przy współpracy z w pełni wykwalifikowaną załogą.

Dnia 10 stycznia 2005r. uzyskałam uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg na mocy certyfikatu, nadanego mi przez Ministra Finansów, o numerze 8688/2005, który to gwarantuje pełen profesjonalizm oraz obsługę księgową najwyższej jakości.

Oferuję wszystkim moim Klientom profesjonalne usługi księgowe. Stawiam na rzetelność i terminowość oraz współpracę w miłej atmosferze, a dyskrecja i ochrona danych osobowych są moimi priorytetami. Zależy mi, aby moi Zleceniodawcy zawsze byli zadowoleni zarówno z jakości obsługi, jak i efektów pracy księgowych. Dlatego też stale poszerzam zakres usług, aby w każdej chwili móc sprostać Państwa potrzebom i oczekiwaniom.