Bezpłatna konferencja dla biur rachunkowych

2018-01-20 08:52:00

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom zapraszamy do uczestnictwa w ogólnopolskim cyklu spotkań pt. ”Usługi księgowe z użyciem nowoczesnych rozwiązań” w całej Polsce.

Wejście w życie ustawy deregulacyjnej spowodowało wyraźny wzrost konkurencji na rynku usług księgowych oraz wymagań klientów w zakresie jakości obsługi i sposobu współpracy. Rosnąca rywalizacja o klienta wymusza na biurach rachunkowych konieczność stosowania coraz bardziej nowoczesnych rozwiązań usprawniających pracę biur rachunkowych oraz poszukiwania nowych sposobów dotarcia do klientów. Tylko nowoczesne i rzetelne biura rachunkowe mają szansę zdobyć i utrzymać silną pozycję na rynku usług księgowych.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom zapraszamy do uczestnictwa w ogólnopolskim cyklu spotkań pt. ”Usługi księgowe z użyciem nowoczesnych rozwiązań”.
Podczas spotkań przedstawimy Państwu unikalny zestaw narzędzi i usług, które pozwolą:

  • › zwiększyć przewagę konkurencyjną,
  • › zautomatyzować proces wprowadzania dokumentów do programu księgowego,
  • › obniżyć koszty i usprawnić proces obsługi klientów,
  • › uzyskać wsparcie marketingowe dzięki obecności w serwisach internetowych,
  • › skutecznie promować biuro rachunkowe i dotrzeć do odbiorców w swoim regionie,
  • › zostać partnerem największego polskiego banku.


Sprawdź się obsługując klientów banku

konferencja księgowa

W związku z dużym zainteresowaniem wśród biur rachunkowych zachęcamy do udziału w spotkaniach informacyjnych, podczas których przedstawimy nowoczesne rozwiązania, które zoptymalizują pracę tak aby być krok przed konkurencją i gotowym na obsługę coraz większej liczby firm.

Nasze spotkania są bezpłatne i odbywają się w całej Polsce!


konferencja księgowa
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta pod numerem: +58 732 79 36 lub email bok @ sprawdzonyksiegowy.pl