Dane biura zweryfikowane przez nasz serwis Profin. Biuro rachunkowe

  • Biuro rachunkowe
  • Mała księgowość
  • Pełna księgowość

Kancelaria Podatkowo – Księgowa „Profin” powstała w 2005 roku, chociaż jej korzenie sięgają aż 1991 roku. Świadczymy usługi księgowo-podatkowe w zakresie rachunkowości pełnej oraz uproszczonej, a także obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnej formie prawnej i profilu działalności. W obszarze naszych kompetencji leżą zarówno jednoosobowe firmy, jak też średnie i duże spółki.

Pracujemy na licencjonowanych programach księgowych, kompatybilnych z programami naszych klientów. Kładziemy duży nacisk na komfort i miłą atmosferę współpracy - bierzemy na siebie ciężar kontaktów z Urzędem Skarbowym i ZUS, odciążając ich od tych uciążliwych obowiązków.

Zdajemy sobie sprawę, że każdy klient ma własne potrzeby i własną specyfikę, dlatego też do każdego z nich podchodzimy indywidualnie. Naszym celem jest profesjonalna i rzetelna obsługa. Skupiamy się na prawidłowym rozliczaniu podatków. Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi oraz konkurencyjne ceny.

Dla firm nowopowstających, z którymi zawrzemy umowę, oferujemy bezpłatne przygotowanie dokumentów rejestracyjnych firmy.