Dane biura zweryfikowane przez nasz serwis BIURO RACHUNKOWE BC CONTROLLING BEATA CYGANEK

  • Biuro rachunkowe
  • Mała księgowość
  • Pełna księgowość

Jesteśmy prężnie rozwijającym się biurem rachunkowym. Działamy od 2006 roku, nieustannie starając się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych klientów.
Nie boimy się nowych wyzwań, stawiając czoła wszystkim napotkanym problemom i na bieżąco śledząc wszystkie nowości. Regularnie poszerzamy swoją wiedzę z zakresu podatków, rachunkowości oraz obowiązków nakładanych na właścicieli firm.

Posiadamy także certyfikat ministra finansów upoważniający do usługowego prowadzenia księgowości firm. Podejmujemy się prowadzenia karty podatkowej, ryczałtu oraz podatkowej księgi przychodów i rozchodów oraz ksiąg handlowych. Wśród Naszych Klientów znajdują się firmy różnej wielkości i różnych branż, dlatego wyrażamy chęć współpracy z większością przedsiębiorstw.

Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę firm tak, aby właściciele jak najmniej czasu musieli poświęcać na sprawy „papierkowe”, co znacznie usprawnia prowadzenie firmy. Oferujemy przeprowadzenie przez proces zakładania działalności gospodarczej, jednak woli Klienta pozostawiamy wybór, na którym etapie funkcjonowania firmy zechce rozpocząć z nami współpracę.