Dane biura zweryfikowane przez nasz serwis LICENCJONOWANE BIURO KSIĘGOWO PODATKOWO PRAWNE DORADCÓW PODATKOWYCH KWARTET S.c. LESZEK KNAPCZYK ANDRZEJ KOPIEC

  • Biuro rachunkowe
  • Doradztwo podatkowe
  • Mała księgowość
  • Pełna księgowość

Nasza Kancelaria funkcjonuje od 1991 roku w Katowicach-Ochojcu przy ul. Fabrycznej 24, jako jedna z pierwszych kancelarii prawno-podatkowych w województwie. Dbamy o to, aby codziennie starać się o szacunek i lojalność naszych klientów. Robimy to poprzez wyznawanie filozofii, zgodnie z którą nasza wiedza i doświadczenie są do twoich usług. Jesteśmy specjalistami w zakresie prawa podatkowego i prawa pracy. Nasz zespół składa się z profesjonalistów, którzy zdobyli swoje doświadczenie podczas wieloletniej pracy z przedsiębiorcami.

Jedną z podstawowych form naszej działalności jest prowadzenie księgowości podmiotów gospodarczych, gdzie końcowym wynikiem pracy jest składanie w imieniu Klienta sprawozdań i deklaracji podatkowych. Wykonujemy także usługi w zakresie wypełniania obowiązków związanych z funkcją płatnika podatku od wynagrodzeń pracowników i zleceniobiorców. Rozliczamy również składki na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne, oferujemy doradztwo i pomoc w procesie planowania rozwoju firmy poprzez analizę podatkową podejmowanych przedsięwzięć gospodarczych. Rozliczenia z ZUS-em za pomocą Internetu przy użyciu Programu Płatnika i Teletransmisji funkcjonują u nas już od 1999r. Prowadzimy współpracę z wieloma podmiotami gospodarczymi w zakresie obsługi księgowej, podatkowej i finansowej.