Dane biura zweryfikowane przez nasz serwis Audyt. Biuro usług księgowych. Chwiłkowska A.

  • Biuro rachunkowe
  • Mała księgowość
  • Pełna księgowość
  • Audyty

Celem naszego biura jest zapewnienie profesjonalnej obsługi księgowo-podatkowej.


Rzetelne prowadzenie ksiąg podatkowych to niezbędny element funkcjonowania każdej firmy, dlatego na bieżąco monitorujemy zmiany w przepisach i informujemy klientów o ewentualnych zmianach dotyczących ich działalności.

Gwarantujemy poufność i bezpośredni kontakt z właścicielem Biura, co wpływa na szybkie i profesjonalne rozwiązywanie problemów.

Dzięki naszej współpracy nie musicie Państwo martwić się o zawiłość polskich przepisów podatkowych tylko możecie zająć się rozwojem swojej działalności

Właścicielem biura jest Agnieszka Chwiłkowska posiadająca Świadectwo Kwalifikacyjne Ministerstwa Finansów nr 32602/02 uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Nasze biuro ubezpieczone jest z tytułu obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej podmiotów uprawnionych do wykonywania działalności usługowej w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, stosownie do przepisów art. 76h ust. 1 ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości (Dz. U. z 2009 r. nr 152, poz. 1223 ze zm.).