Dane biura zweryfikowane przez nasz serwis ZAKŁAD EKSPERTYZ FINANSÓW i RACHUNKOWOŚCI AUDYTOR Sp. z o.o.

  • Biuro rachunkowe
  • Mała księgowość
  • Pełna księgowość
  • Audyty

Firma Zefir Audytor Sp. z o. o. świadczy profesjonalne usługi w zakresie badania sprawozdań finansowych oraz obsługi księgowo-rachunkowej. Nasza siedziba mieści się w Koszalinie. Jesteśmy wpisani na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych pod nr 3528.

Działamy kompleksowo. Możemy Państwu zaoferować szeroki wachlarz usług od badania sprawozdań finansowych przez prowadzenie każdego rodzaju księgowości, kadr i płac aż po profesjonalne usługi finansowe, takie jak przygotowywanie business planu czy doradztwo w zakresie pozyskiwania kapitału. Nasza kadra jest doświadczona i kompetentna. Wszystkie realizowane przez nas projekty budowane są w oparciu o merytoryczną, popartą wieloletnią praktyką, wiedzę finansowo-gospodarczą.

Głównym zadaniem, jakie stawia przed sobą nasza firma, jest kompleksowa i profesjonalna pomoc w prowadzeniu firm naszych klientów. Wszystkie finansowe, księgowe i kadrowe aspekty funkcjonowania firmy mogą zostać poddane pod naszą pieczę. Nasza, poparta doświadczeniem, wiedza w tym zakresie stanowi gwarancję bezpieczeństwa obsługiwanych przez nas firm. Stabilne fundamenty finansowo-księgowe są kluczową sprawą dla funkcjonowania każdej firmy – stanowią solidną podstawę, która pozwala przedsiębiorstwu swobodnie rozwijać skrzydła. Pomożemy Państwu zbudować te fundamenty i zadbamy o to by nigdy się nie zachwiały !