Dane biura zweryfikowane przez nasz serwis Astutus. Biuro rachunkowe. Stefanowska A.

  • Biuro rachunkowe
  • Mała księgowość
  • Pełna księgowość

Początki działalności Biura Rachunkowego "ASTUTUS" Anna Stefanowska sięgają 2000 roku. 
Od samego początku Biuro Rachunkowe "ASTUTUS" świadczyło następujące usługi: doradztwo gospodarcze, doradztwo podatkowe, ewidencja podatkowa, doradztwo prawne, księgowość i rachunkowość. 
Działania Biura od początku istnienia są ukierunkowane na obsługę Klienta z najwyższą jakością w pełnym spektrum usług. Bieżąca polityka oraz strategia długofalowa oparte są na satysfakcji Klientów i ich pozytywnym odczuciu. 
Od wielu lat właściciel Biura Rachunkowego - Anna Stefanowska, specjalizuje się w reprezentowaniu podatników w toku sporów z organami podatkowymi i skarbowymi. Szereg kontroli czy też postępowań podatkowych jak też procesów sądowych zostało zakończonych pomyślnie dla Klientów (podatników). W toku wielu kontroli i późniejszych postępowań podatkowych udało się zminimalizować ustalenia organów podatkowych lub wręcz doprowadzić do umorzenia postępowań. Ta wąska specjalizacja została doceniona przez wielu Zleceniodawców, którzy w sporze z organami podatkowym zagrożeni byli wysokimi ustaleniami. 
Z doświadczenia wiemy, jakie błędy popełniają osoby prowadzące sprawy księgowe zatrudnione na etacie czy też sami podatnicy samodzielnie prowadzący rozliczenia z budżetem. Od wielu lat przepisy podatkowe są skomplikowane i niejasne, czym powodują duże problemy z ich interpretacją jak i stosowaniem. Polskie przepisy podatkowe to jak pole minowe - trzeba umieć się po nim poruszać i znać "ścieżki". 
Wiedza prawnicza jak i doświadczenie wynikające z szeregu prowadzonych postępowań pozwala nam prowadzić sprawy naszych Klientów w miarę bezpiecznie. W efekcie tej specjalizacji Biuro Rachunkowe "ASTUTUS" oferuje doradztwo podatkowe oraz otrzymuje coraz poważniejsze zlecenia tak w zakresie postępowań podatkowych i obrony przed zarzutami organów jak i oceny ryzyka podatkowego. 
 

Najważniejsze to zapobiegać!

Posiadając doświadczenie w zakresie prowadzenia trudnych i skomplikowanych spraw w zakresie obrony przedsiębiorców przed dodatkowymi kwotami podatków czy też ustaleniami (zarzutami) różnych organów kontroli możemy prowadząc usługi rachunkowe i księgowe oraz oferując doradztwo podatkowe zapobiegać ewentualnym późniejszym problemom podatkowym czy też finansowym wynikającym z różnej interpretacji prawa podatkowego. 
Proponujemy Państwu obsługę w następującym zakresie:

  • księgowość
  • kadry
  • płace
  • doradztwo gospodarcze i prawne (z wyłączeniem prawa karnego)

Nasza pomoc z pewnością przyczyni się do lepszego oraz bezpieczniejszego funkcjonowania Państwa firmy.